Klientu apkalpošana

Piegāde un piegāde
Preču saņemšana interneta veikala birojā "Riteni", Dreiliņi, Stopiņu nov. (skatīt karti). Piegāde Rīgā 3.50 EUR mūsu kurjers. Preču piegāde tiek veikta Rīgā 1-3 darba dienu laikā, Latvijā, Baltijā 3–5 dienu laikā no pārējām 5 dienām, ja pasūtītā prece ir noliktavā. Mēs pārdošanas pārstāvji pasūtīšanas laikā informēsim precīzus piegādes laikus.
Privātums un drošība
Šī konfidencialitātes politika nosaka, kā mēs izmantojam un aizsargātu visu informāciju, ko jūs sniedzat, kad izmantojat šo vietni. Nara Plus SIA ir apņēmies nodrošināt jūsu privātuma aizsardzību. Ja mēs lūgtu jūs sniegt noteiktu informāciju, pēc kuras jūs varat tikt identificēts, izmantojot šo vietni, varat būt drošs, ka tā tiks izmantota tikai saskaņā ar šo privātuma paziņojumu. Veikals laiku pa laikam var mainīt šo politiku, atjauninot šo lapu. Jums vajadzētu laiku pa laikam pārbaudīt šo lapu, lai pārliecinātos, vai esat apmierināts ar visām izmaiņām.
Atgriešana un aizstāšana
Iepirkšanās tiešsaistes veikals pasūta LR 2002. gada 28. maijā Ministru kabineta noteikumus Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumiem". Pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā atteikties no līguma un atgriezt preci pārdevējam. Atgriešanās gadījumā tiek atmaksāts viss zīmola maksājums. Prece, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, ir jāatdod pilnā apjomā un tādā kvalitātē, kādā to piegādā pārdevējs. Piedāvātais veikala piedāvājums ir spēkā, kamēr preces nav pieejamas noliktavā. Cenas norādītas EUR ar PVN 21%.
Pasūtīšana
Jūs varat pasūtīt jebkuru preci tikai ar dažiem klikšķiem.
Apmaksa, cenas un akcijas
Par tiešsaistes veikala precēm un pakalpojumiem jūs varat norēķināties, izmantojot šādas norēķinu metodes: Skaidrā naudā (tikai Latvijā), Bankas pārskaitījums, Skrill (norēķini ar kredītkarti), Paysera.com (Citadele, Nordea, SEB, Swedbank interneta lietotāji).
BEZMAKSAS PIEGĀDE*
RAŽOTĀJA GARANTIJA
IZDEVIGAS CENAS
+371-27875021
P-PK 9-18
KATEGORIJAS
Rādīt visas kategorijas