Mediju pārveidotāji

Kārtot:
Uz lapas:
Lapas: «12»
MikrotikNET TRANSCEIVER SFP/S-31DLC20D MIKROTIK
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 05.06.2024
MikrotikNET MODULE 10GBE RJ45 SFP+/S+RJ10 MIKROTIK
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 05.06.2024
TP-LINKNET MEDIA CONVERTER 15KM/FX-LX/LH MC210CS TP-LINK
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 05.06.2024
MikrotikNET TRANSCEIVER SFP/S-85DLC05D MIKROTIK
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 05.06.2024
MikrotikNET TRANSCEIVER SFP/S+85DLC03D MIKROTIK
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 05.06.2024
TP-LINKNET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC111B-20 TP-LINK
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 05.06.2024
TP-LINKNET MEDIA CONVERTER 20KM/TL-FC111A-20 TP-LINK
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 05.06.2024
MikrotikMikrotik NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+31LC10D
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 05.06.2024
ElectroBase ®Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1550
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®Media konvertors/ Dual fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®Media konvertors/ SFP port/ 1000M
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis/ Bi-Directional/ SC/ SM/ 1.25G/ 20km/ 1310nm TX (1550nm RX) / Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis/ Bi-Directional/ SC/ SM/ 1.25G/ 20km / 1550nm TX (1310nm RX)/ Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis/ Dual fiber/ LC/ SM/ 1.25G/ 20km/ 1310nm/ Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis/ Dual fiber / LC/ MM/ 1.25G/ 550m/ 850nm/ Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®Media konvertors/ Dual fiber/ MM/ 10/100Mbps/2km/ SC/ 1310
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis/ Single Fiber/ SM/ 155Mbps/ 20km/ 1310nm TX (1550nmRX) / 20km/ Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis/ Bi-Directional/ SC/ SM/ 155Mbps/ 20km / 1550nm TX (1310nm RX)/ Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis/ Bi-Directional/ SC/ SM/ 1.25G/ 3km / 1310nm TX (1550nm RX) / Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis/ Bi-Directional/ SC/ SM/ 1.25G/ 3km / 1550nm TX (1310nm RX)/ Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis / RJ45 ports / 10/100/1000Mbit / 100m/ Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis/ DDM/Single Fiber/ SM/ 155Mbps/ 20km/ 1310nm TX (1550nmRX)/ 20km/ Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®SFP modulis/ Dual Fiber/ SM/ 155Mbps/ 1310nm TX / 20km/ Savietojams ar Cisco
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
SFP modulis/Single fiber/SM/1.25G/40km/SC/1550 /Cisco compatable
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®Media konvertors/ Dual fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310/ Repaired
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®Media konvertors/ SFP port/ 1000M/ Repaired
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
TP-LINKTP LINK Media konvertors 10/100Mbps, 20km, SF, TX 1310
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 05.06.2024
SFP modulis/ Dual fiber/ MM/ 1.25G/ 550m/ LC/ 850nm/Repaired
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1550/ Repaired W/O Power Adpater
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
ElectroBase ®Media konvertors/ Single fiber/ SM/ 10/100Mbps/20km/ SC/ 1310/ Repaired W/O Power Adpter
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 06.06.2024
TP-LINKTP-LINK Gigabit Multi-Mode Media Converter
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Saņemsi 05.06.2024
Filtrs
BEZMAKSAS PIEGĀDE*
RAŽOTĀJA GARANTIJA
IZDEVIGAS CENAS
+371-27875021
P-PK 9-18
KATEGORIJAS
Rādīt visas kategorijas